Profesionálna aromaterapia

Profesionálna aromaterapia

Kvalita esenciálnych olejov

… zvyšuje efektivitu skrášľovacích ošetrení v salónoch

Esenciálne oleje sú čerpané z prírody a už stovky rokov sú využívané v medicíne. Výskum laboratórií Mary Cohr vybral tie najefektívnejšie esenciálne oleje a prevratným procesom ich zapracoval do nemastnej hydrogélovej textúry, čím zvýraznil všetky ich priaznivé účinky. Dokázali sme, že aplikácia esenciálnych olejov vo forme Vitálnych esencií zvyšuje preniknutie aktívnych zložiek a tým aj účinnosť ošetrení na tvári a tele. Ako všetky ženy ktoré vstúpili do jedinečného sveta esenciálnych olejov Mary Cohr, aj Vy objavte priaznivé vlastnosti aromaterapie s ošetrením, ktoré obnoví energiu a blaho Vašej pleti.
 

„Život a energia“ pre čoraz krajšiu pleť


Život
Komplex troch esenciálnych olejov:
(levanduľa, rozmarín, šalvia) aktivuje vitálne funkcie
pokožky a dopĺňa jej prirodzenú energiu.

Energia
Tak ako kyslík v našich pľúcach, Pro-Oxygéne®,
pravé, „bunkové palivo“ ktoré je kombinované s prirodzenou
energiou esenciálnych olejov, obnovuje energiu až do srdca buniek.

Krása
Vďaka účinku rozšírenia ciev, esenciálne oleje zvyšujú
povrchový krvný obeh a obnovujú žiarivosť unavenej pleti.

Esenciálne oleje pochádzajú z rastlín, ktoré rastú pod slnkom a tým obsahujú jedinečnú energiu, ktorá má moc liečiť. Mary Cohr si vybrala 3 Esenciálne Oleje, ktoré sa navzájom doplňujú a sú veľmi účinné pri ošetrení pleti: Šalvia ( Salvia Officinalis) pre svoju schopnosť omladzovať a regenerovať, levanduľa (Lavandula Officianlis) pre ukľudnenie a relaxáciu, Rozmarín ( Rosmarinus Officinalis) pre svoje tonizujúce a spevňujúce účinky.

Mary Cohr vyvíja svoje ošetrenia v súčinnosti s prírodou, bez použitia geneticky modifikovaných rastlín, bez parabénov, aby sa koža vyživovala z tých  najlepších aktívnych látok, ktoré nájdeme v prírode. Využitie esenciálnych olejov umožní aj tej najnáročnejšej pleti získať nový život, nabiť sa energiou a rozžiariť sa.

Terapeutky Mary Cohr sprevádzajú Vašu krásu až pod slnko s ochranou bez chemických filtrov.

Mary Cohr vyvinula „Vitálne Esencie“, ktoré penetrujú svojou hydrogélovou štruktúrou hlboko do pleti.

„Vitálne Esencie“: Energia Krása pre moju kožu

Štúdio krásy je miesto ošetrení a poradenstva, kde sa ženy môžu zdôveriť o svojich očakávaniach krásy. Objavte účinnosť ošetrenia , profitujte z momentu, keď sa o Vás stará Vaša terapeutka, ktorá má čas na to aby spoznala Vašu kožu a vybrala pre Vás to najlepšie ošetrenie. Vypracuje pre Vás osobný plán podľa Vašich očakávaní a vyberie Vám prípravky a textúry ktoré najviac vyhovujú Vašej pleti.
Všetky terapeutky absolvovali školenia, majú hlboké vedomosti o pleti, aromaterapii a o Esenciálnycho Olejoch. Umožní Vám spoznať svet ošetrení Mary Cohr, ktoré sú úspešné a známe na celom svete.

Moja Terapeutka uskutoční analýzu Vašej pleti a dá si čas na jej skrášlenie!

40 rokov skúseností v Štúdiách krásy

V štúdiach krásy Mary Cohr, ciele krásy klientov sú analyzované Terapeutkami. Po konzultácii, Vám terapeutka vypracuje Váš plán ošetrení na mieru a Vašu následnú starostlivosť na doma. Spolu skonštatujete účinnosť ošetrení a budete sledovať zlepšenia po každej seanci.

Už 40 rokov, terapeutky Mary Cohr  sa zaviazali spolu so značkou  Mary Cohr poskytovať tie najefektívnejšie ošetrenia čerpajúce z prírody: pretože najlepšia reklama je „ z úst do ucha“ dobrých výsledkov.