YouTube

Mary Cohr

SWHITE - Proti pigmentovým škvrnám

Vitálna esencia „Pigmentové škvrny“

Vitálna esencia produktStarostlivosť zameraná na zjemnenie pigmentácie. Pôsobí hĺbkovo vďaka svojej výnimočnej schopnosti prenikania esenciálnych olejov a špeciálnej zložke Claricelle, ktorá ovplyvňuje znižovanie tvorby melanínu obsiahnutého vo farbe pleti a pigmentových škvrnách. Jedinečné esenciálne oleje šalvie, levandule a rozmarínu aktivujú vitálnu funkciu buniek a dodávajú pleti prírodnú energiu.
Použitie: Vitálnu esenciu nanášajte na tvár, krk dekolt pred nanesením bežného krému, na zvýšenie jeho efektívnosti. Vyhnite sa okoliu očí.

Créme Visage Eclaircissante SPF 30

Obrázok produktuRozjasňujúci denný krém SPF 30

Stačí 30 dní a pleť získa žiarivý a jasný tón vďaka účinným látkam tohto krému. Navyše ponúka aj vysokých ochranný index proti slnečnému žiareniu a pomáha tak predchádzať vzniku nových pigmentových škvŕn.
Použitie: Nanášajte ráno na pokožku tváre a krku počas minimálne 30 dní.

Créme Visage Eclaircissante Cellulaire

Obrázok produktuRozjasňujúci nočný krém

Ošetrujúci krém, ktorý pôsobí v noci, v čase kedy je bunková aktivita zvýšená a pleť nie je vystavená UV žiareniu. Následne je zabezpečené optimálne pôsobenie aktívnych rozjasňujúcich látok obsiahnutých v tomto kréme.
Použitie: Nanášajte večer na vyčistenú pokožku tváre a krku počas minimálne 30 dní.

Swhite lotion

Obrázok produktuZasvetľujúca voda na odličovanie

Vďaka ovocným kyselinám zmierňuje toto tonikum pigmentáciu vašej pokožky. Jedinečný komplex Claricelle spomaľuje tvorbu melanínu a Aloe Vera hydratuje a obnovuje pružnosť pleti.
Použitie: Nanášajte vatovým tampónom na tvár a krk po použití pleťového mlieka.

Gel de Lait Démaquillant Eclaircissant

Obrázok produktuOdličovací mliečny gél s rozjasňujúcim účinkom

Gél s mliečnou textúrou pleť dokonale odlíči a zbaví ju všetkých nečistôt. Pleť zostane svieža a jemná.
Použitie: Naneste ráno a/alebo večer krúživým pohybom na tvár a krk a opláchnite vodou.

Huile Démaquillante Eclaircissante

Obrázok produktuRozjasňujúci odličovací olej

Produkt, ktorý dokonale odlíči a zbaví pleť všetkých nečistôt. Má olejovú textúru, ktorá sa v kontakte s vodou zmení na mliečnu emulziu a zanechá pleť jasnú, čistú a jemnú.
Použitie: Naneste ráno a/alebo večer krúživým pohybom na suchú pleť, pridaním vody vznikne „mliečna“ emulzia, ktorú opláchnite vodou.

Masque Visage Eclaircissant Instantané

Obrázok produktuRozjasňujúca maska s okamžitým účinkom

Ideálny produkt na začiatku vášho programu SWHITE. Táto maska s okamžitým účinkom pôsobí do hĺbky a po 10 minútach je pleť krásne jemná a žiarivá
Použitie: Aplikujte ráno a/alebo večer, nechajte pôsobiť 10 minút a následne naneste ošetrujúci krém.

Sérum Visage Eclaircissant Intense

Obrázok produktuIntenzívne rozjasňujúce sérum

Vďaka tomuto séru získa vaša pleť za 14 dní zjednotený a žiarivý tón pleti. Viditeľne sa zjemnia pigmentové nerovnosti a na zosilnenie rozjasňujúceho účinku obsahuje sérum aj čistý vitamín C.
Použitie: Vyberte ampulku s obsahom čistého vitamínu C,  odstráňte uzáver a následne vlejte obsah ampulky do flakónu so sérom. Rozmiešajte. Nanášajte na pokožku tváre a krku pred použitím ošetrujúceho krému počas 14 dní ráno a večer.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk