YouTube

Mary Cohr

Mladosť a pevnosť - Devitalizovaná pleť

Sérum Lifting Fermeté

Vitálna esencia produktLiftingové sérum

Viditeľne omladzuje vzhľad tváre s okamžitým liftingovým efektom. Jeho konzistencia je ľahká a na pokožku pôsobí jemne. Vyhladzuje pleť a spevňuje kontúry tváre. Vďaka hydrosmóze je pokožka hydratovaná, dermostimulínom regenerovaná a dinaliftom vypnutá
Použitie:Aplikujte ráno a večer na tvár a krk, pod svoj obvyklý pleťový krém. Používajte ako intenzívne jedno mesačné ošetrenie, akonáhle sa objavia prvé príznaky starnutia a únavy.

Vitálna esencia „Devitalizovaná pleť“

Vitálna esencia produkt100% esenciálne oleje v hydrogélovej štruktúre sú vhodným ošetrením pre unavenú, devitalizovanú pleť so stratou pevnosti. Prebúdza vitálne regeneračné funkcie buniek a zlepšuje elasticitu. Pleť sa stáva viditeľne pevnejšou a mladšou. Esenciálne oleje zo šalvie, levandule a rozmarínu aktivujú vitálnu funkciu buniek a dodávajú pleti prírodnú energiu. Inductine Lift stimuluje syntézu elastických vláken.
Použitie: Nanášajte na tvár, krk a dekolt, pred použitím krému (séra, masky) na zvýšenie efektu týchto prípravkov. Vyhnite sa okoliu očí.

Créme vitalité lift

Créme Vitalité lift produktPleťový krém pre unavenú pleť

Každodenný krém na povzbudenie unavenej, devitalizovanej pleti. Jedinečný komplex dermostimulínov zvyšuje bunkovú regeneráciu. Vaša pleť získa stratenú pružnosť a pevnosť.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt.

Créme nutrition lift

Créme nutrition lift produktVyživujúci krém pre suchú pleť

Jedinečná textúra tohto krému obohatená o bambucké maslo dodá pleti vláčnosť a komfort. Vďaka komplexu dermostimulínov a vitamínu C obnovuje, spevňuje, dodáva potrebný jas a rozžiaruje pleť. Jeho bohatá štruktúra zanechá pleť vyživenú a jemnú.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt.

Créme spécific rides

Créme spécific rides produktKrém na prvé vrásky

Veľmi príjemná jemná textúra vyplní vrásky z vnútra a vráti pleti elasticitu. Pri každodennom používaní chráni pleť pred vplyvom vonkajšími radikálmi.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer, na tvar, krk a dekolt.

Minceur nuit visage

Minceur nuit visage produktNočný zoštíhľovač pleti

Vďaka drenážnemu a liftujúcemu účinku, tento gél - krém viditeľne zoštíhli a vypne vašu pleť. Ovál tváre je pevnejší a obrysy sú zoštíhlené.
Použitie: Nanášajte večer, lokálne podľa obrázku na prednej strane produktu. Jemne vmasírujte do pokožky.

Maska Ice Lift

Maska ice Lift produktLiftujúca maska

Ice lift vytvorí „novú“ rozžiarenú pleť. Svojou chladivou gélovou textúrou posilní pleť zvnútra a zároveň zvýrazní črty. Komplex Densilift vyhladzuje vrásky okamžite, aktivuje násobenie buniek a ich regeneráciu. Výťažky z perál pleť dôkladne rozjasnia.
Použitie: Po očistení pleti nanášajte dostatočnú vrstvu na tvár, krk a dekolt 2 až 3 krát týždenne. Vynechajte očné partie. Nechajte masku pôsobiť 10 minút, opláchnite vodou a následne dočistite pleťovou vodou.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk