Catio lift

Tvárové ošetrenia

Eye repair

Špecializované očné ošetrenie, ktoré je zamerané na  vrásky, opuchy a tmavé kruhy  v okolí očí.

  1. Eye repair - krok 1Ionizácia pre hlbší prienik účinných látok s použitím špeciálneho Gél – Séra na okolie očí.  2. Eye repair - krok 2Masáž očného okolia.  3. Eye repair - krok 3Jedinečne tvarovaná maska na očné okolie.

 

 

 

Dĺžka ošetrenia: 40 min.

 

Age repair

Luxusné kozmetické ošetrenie, ktoré eliminuje prejavy starnutia, ako sú vrásky, strata pružnosti pleti, hyperpigmentácia, nedostatočné rozžiarenie, v epiderme a derme.

  1. Age repair krok 1Mikrodermabrázia, ktorá je aplikovaná na tvár, krk a dekolt, odstraňuje odumreté bunky a stimuluje tvorbu nových mladých buniek.


  2. Ager repair - krok 2Anti-ageningová masáž eliminuje príznaky starnutia s použitím aktívnych látok, ako sú kyselina hyaluronová, čistý vitamín C, koncentrát bunkového života a pod. Zároveň aktivuje regeneráciu pleti a eliminuje hyperpigmentáciu.

  3. Age reapir - krok 3Maska „Žiarivá mladosť“ je špeciálne určená pre bezprostredný kontakt s pokožkou. Jej tvar a zloženie podporuje okamžité prenikanie aktívnych omladzujúcich látok do pleti. Obsahuje Prokolagén, ktorý bojuje proti prejavom starnutia, kyselinu hyaluronovú a stabilizovaný vitamín C, ktorý obnovuje žiarivú krásu mladej pleti.

 

 

Dĺžka ošetrenia: 60 minút