YouTube

Mary Cohr

Výživa - Suchá pleť

Vitálna esencia „Suchá pleť“

Vitálna esencia produkt100% výťažok z esenciálnych olejov reaktivuje bunky a navráti pleti vitalitu a výživu. Pokožka zostáva jemná a vláčna vďaka výživovému komplexu Mary Cohr. Každým dňom sa pleť stáva jemnejšou a vláčnejšou.
Esenciálne oleje zo šalvie, levandule a rozmarínu aktivujú vitálnu funkciu buniek a dodávajú pleti prírodnú energiu.
Malinový olej vďaka vysokej koncentrácii esenciálnych mastných kyselín (omega 3 a 6) pomáha regenerovať hydrolipidický film.
Použitie: Nanášajte na tvár, krk a dekolt, pred použitím krému (séra, masky) na zvýšenie efektu týchto prípravkov. Vyhnite sa okoliu očí.

Creme réparatrice instantanée

Creme réparatrice instantanée produktS.O.S  ukľudňujúci krém

Jeho každodenným používaním nájde aj tá najsuchšia pleť dostatočnú výživu a komfort počas celého dňa. Krém naneste na všetky druhy podráždení (zo slnka, zimy, presušené miesta), ukľudňuje pokožku a zabezpečuje tak jej rýchlejšiu regeneráciu. Bambucké maslo vyživuje, zjemňuje a ochraňuje pleť.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt alebo lokálne na postihnuté miesta.

Nutrizen Masque

Krém NutriZen produktVyživujúca maska

Maska Nutizen je kombináciou esenciálnych olejov, ktoré obnovujú energiu potrebnú pre pokožku. Už po desiatich minútach získa Vaša pokožka lesk a jemnosť. 
Použitie: Naneste dostatočnú vrstvu a nechajte ju pôsobiť 10 minút na dôkladne vyčistenú pleť, vyhnite sa okoliu očí. Potom ju odstráňte pomocou vatového tampónu alebo opláchnite vodou a následne dočistite pleťovou vodou. Používajte 2 krát do týždňa.

Krém NutriZen

Krém NutriZen produktVýživný krém na suchú pleť

Každodenná aplikácia tohto krém bohatého na mastné kyseliny obnovuje a vyživuje pokožku. Pleť je hladšia, pružnejšia, a žiarivá. Extrakt z lotosu pokožku. Zjemňuje.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na vyčistenú tvár, krk a dekolt.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk