YouTube

Mary Cohr

Ošetrenia pleti

Ilustračný obrázokCatioVital - Cellular Energy

Najobľúbenejšie ošetrenie našich klientov, vďaka vynovenému prístroju, ktorý napráva stimuláciu bunkovej činnosti. Výsledky sú viditeľné po prvom ošetrení.

Ošetrenie je „šité na mieru“ a umožňuje až 6 variácií podľa toho, čo Vaša pleť potrebuje či už je to hydratácia, redukcia vrások, výživa, čistenie, vybielenie a redukcia pigmentácie, alebo luxusná variácia „Double Jeunese“ ktorá pleť výrazne omladzuje.

Odporúčame absolvovať intenzívnu kúru 1x týždenne po obdobie 3 týždňov alebo ako pravidelnú starostlivosť o pleť 1x mesačne.

 

Ilustračný obrázokCatioLift

S vekom a únavou pleť ochabne a na tvári sa objavia známky starnutia. Väčšina liftingových ošetrení zasahuje len povrchovú štruktúru pokožky. Pri ošetrení CatioLift stimulujeme tvárové svaly do hĺbky.

Liftingový efekt vidíte už od prvého ošetrenia.  Hneď po prvej časti ošetrenia si urobte test na jednej polovici tvári, uvidíte rozdiel. Vrásky  sú viditeľne zredukované, pokožka na krku je vypnutá.

Odporúčame absolvovať intenzívnu kúru 2 až 3x týždenne po obdobie 3 týždňov.

 

Ilustracný obrázokBeauté Aromatique

Jedinečné ošetrenie, ktoré je spojením blahodárnych účinkov esenciálnych olejov a rastlinných koncentrátov vybratých podľa toho čo Vaša pleť potrebuje.

 

 

 

 

 

 

 

Ilustračný obrázokBeauté Lifting

Ošetrenie viditeľne redukuje  vrásky, spevňuje a rozjasňuje pokožku.

Odporúča sa ako intenzívna kúra 3x do mesiaca alebo ako pravidelná starostlivosť o pleť 1x mesačne.

 

 

 

 


 

Ilustračný obrázokDermo Peeling

Ošetrenie s efektom novej pleti. Odstraňuje viditeľné známky starnutia, vďaka učínným látkam (kyslé PH, extrakt z papáje, ryžové zrnká) vytvára „novú pokožku“ prináša lesk na pleti,, zosvetľuje pigmentové škvrny a dokonale zjednotí tón.

Odporúčame absolvovať intenzívnu kúru 1x týždenne po obdobie 3 týždňov.

 

  

Caticlean obrázokCatioClean

Vďaka optimálnemu čisteniu a detoxikácii je pleť čistejšia, rozjasnená už po 30 minútach ošetrenia. Pleť môže znova dýchať a je schopná absorbovať väčšie množstvo výživných látok z aplikovaných produktov.

Odporúčame opakovať jedenkrát mesačne pre všetky typy pleti a dvakrát mesačne pre mastnú pleť.

 

 

 

 

Caticlean obrázokEye repair

Ošetrenie zamerané na citlivú zónu očných kontúr.
Odvodňuje opuchy, zjemňuje vrásky a eliminuje kruhy pod očami a to všetko už za 40minút.

 

 

 

 

 

 

Caticlean obrázokAge repair

Ošetrenie Age Repair cielene zasahuje do epidermy a dermy vďaka aktívnym omladzujúcim látkam.

K nim patrí vysoko koncentrovaný čistý vitamín C a 56 biologicky aktívnych látok, ktoré efektívne podporujú aktivitu buniek pri revitalizácii pleti. Kyselina hyaluronová v masážnom sére viditeľne vypĺňa vrásky a maska s Pro-kolagénom pleť vypína.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk