YouTube

Mary Cohr

Nová mladosť - Zrelá pleť

Double Youth Multi Cellular

Double Youth Multi CellularPleťový krém proti starnutiu pleti

Krém pre viditeľné omladenie pleti a elimináciu prejavov starnutia. Vďaka obsahu Kyseliny hyalurónovej, Multi- cellulárneho komplexu a Bambuckého masla pleť zanecháva do hĺbky regenerovanú, spevnenú. Vrásky sú zjemnené, pleť je rozžiarená a chránená pred vonkajšími vplyvmi.
Použitie: Aplikujte denne, ráno a večer pre viditeľné omladenie pleti.

Masque Nouvelle Jeunesse - New Youth Mask

Nová mladosť - maska

Nouvelle Jeunesse produktZa 10 minút rozjasní tvár novým životom a žiarou. New Youth maska oživuje činnosť buniek a osviežuje tvár, je bohatá na Cellular Life Concentrate a kyselinu hyalurónovú.

Aktívnymi zložkami sú:

  • Cellular Life Concentrate - podporuje činnosť a obnovu buniek. Skladá sa z cenných prvkov, ktoré sú nevyhnutné pre život buniek.
  • Kyselina hyalurónová - zvnútra vypĺňa vrásky.
  • Hydrosmóza complex - hydratuje a vyhladzuje jemné dehydratované línie.

Použitie:Naneste hrubšiu vrstvu na tvár, okolie očí a krk. Nechajte pôsobiť po dobu 10 minút a odstráňte pomocou navlhčeného tampóna. Používajte 2-3 krát týždenne.

Nouvelle Jeunesse

Nová mladosť - krém

Nouvelle Jeunesse produktPosilňuje vitálne funkcie buniek. Vďaka jeho jedinečnému  „anti-age“ efektu obnovuje elasticitu pleti. Koncentrát bunkového života pleť dôkladne regeneruje, deň po dni sa vrásky zjemňujú, pleť je obnovená a viditeľne mladšia. Má dvojnásobný omladzujúci efekt na bunkovej a tkanivovej úrovni.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt.

Nouvelle Jeunesse Riche

Nouvelle Jeunesse RicheNová mladosť - krém na suchú pleť

Okrem bunkovej  regenerácie, ponúka tento krém aj úľavu suchej pleti vďaka omega 6 nenasýteným mastným kyselinám. Už po prvom týždni sa vrásky zjemnia, pleť je viditeľne pevnejšia, žiarivejšia. Pôsobí tiež na vlákna kolagénu a elastínu.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt.

Nouvelle Jeunesse sérum

Nouvelle Jeunesse sérum produktSérum Nová mladosť

Sérum nová mladosť aktivuje vitálne funkcie buniek a vytvorí viditeľne mladšie vyzerajúcu, jemnú a žiarivú pokožku. Koncentrát bunkového života rozptyľuje svoje aktívne, regeneračné zložky hlboko do pokožky a pleť je pevná, vláčna a vyhladená.
Použitie: Nanášajte ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt. 

Age Signs Repair

Age signs repair produktSérum na hĺbkovú regeneráciu

Age SIGNS Repair odstráni príznaky starnutia (jemné a hlboké vrásky), ponúkajúc okamžitý a jedinečný účinok vďaka kyseline hyalurónovej, ktorá vrásky vyplní a rozšíri sa v kontakte s vlhkosťou v pokožke, čím vymaže vrásky zvnútra. Okamžite zanecháva povrch pokožky hladší a hydratovaný. 60 zložiek koncentrátu bunkového života regeneruje a omladzuje pleť. Obnovuje pevnosť, pružnosť a elasticitu. V pokožke aktivuje prirodzený obnovujúci proces. Zároveň Pro-Oxygéne®, prírodná biologická zložka, podporuje bunkový metabolizmus a zosilňuje regeneračný účinok.
Použitie: Naneste na dôkladne vyčistenú tvár, krk a dekolt. Jemne vmasírujte do pokožky. Používa sa pod Váš bežný pleťový krém ako intenzívna 1-mesačná bunková starostlivosť. Odporúčané ako intenzívna starostlivosť niekoľko krát ročne, podľa špecifických potrieb pokožky.

Age Signs Corrector

Obrázok produktuKorektor na vrásky

Jedinečný doplňujúci prípravok s okamžitým účinkom na vyhladenie a vyplnenie vrások.
Vonkajšie pôsobenie - 3 kovové guličky pôsobia na vrásku súčasne a vyhladzujú ju.
Vnútorné pôsobenie - kyselina hyalurónová vrásku vypĺňa. Pleť hydratuje a spevňuje.
Použitie: Na viditeľne zmiernenie známok starnutia, používať pod krém, ako doplnková starostlivosť pre oblasť očí, nosoperových rýh...
Nanášať ráno a / alebo večer pod krém alebo v priebehu dňa na konkrétnu časť tváre.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk