YouTube

Mary Cohr

Hydratácia - Dehydrovaná pleť

Ingenious Cream

Ingenious CreamPleťový hydratačný krém pre žiarivú pleť

Výnimočný krém spájajúci výhody BB a CC krému do jediného produktu. Pleť Vám nie len tónuje a rozjasní, ale tiež hydratuje a vďaka SPF 15 aj chráni pred UV žiarením.
Použitie: Aplikujte ráno samostatne alebo na Váš bežný denný krém.

Hydrosmose Cellular Mist

Hydratačný rozprašovačObrázok produktu

Vďaka drobným kvapôčkam preniká rozprašovač až do srdca buniek, ktoré hydratuje počas celého dňa.
Použitie: Aplikujte ráno a večer na tvár a krk pod váš bežný krém. Počas dňa môžete používať aj na nalíčenú pleť. Dodáva pleti neustálu hydratáciu a sviežosť.

Vitálna esencia „Dehydrovaná pleť“

Obrázok produktuEsenciálne oleje zo šalvie, levandule a rozmarínu podporujú vitálne funkcie buniek, dodávajú pleti prírodnú energiu, žiarivosť a komfort.
Použitie: Nanášajte ráno a/alebo večer na tvár, krk a dekolt, pred použitím krému a/alebo séra na zvýšenie efektu týchto prípravkov. Vyhnite sa okoliu očí.

Hydrosmóza sérum

Produkt obrázokHydratačné sérum

Ľahké a svieže sérum, ktoré prináša hydratáciu až do spodnej vrstvy buniek. Pleť je rozžiarená, jemná a vrásky z dehydratácie sú vyhladené .
Použitie: Nanášajte ráno a/alebo večer na celú tvár. Používajte sérum po dobu celého roka pre intenzívnu starostlivosť.

Hydrosmóza maska

Hydrosmóza maska produktHydratačná maska

Po použití tejto masky je Vaša pleť znovu jemná, svieža a žiarivá. Známky únavy sa stratia a vrásky z dehydratácie sú jemnejšie. Bambucké maslo a výťažky z aloe vera vyživujú, hydratujú, uľahčujú regeneráciu buniek a zvláčňujú pokožku.
Použitie: Naneste dostatočnú vrstvu a nechajte ju pôsobiť 10 minút na dôkladne vyčistenej pleti, vynechajte okolie očí. Odstráňte vatovým tampónom (alebo vodou) a následne použite tonikum. Používajte 1 -3 krát za týždeň.

Hydrosmóza krém

Hydrosmóza sérum produktHlboko hydratačný krém

Tento ošetrujúci krém prináša hydratáciu bunkám prostredníctvom zložky aquaosmóza. Voda je udržaná hlboko v pleti. Vrásky z dehydratácie sa zmierňujú a pleť zostane vláčnou po celý deň.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt.

Crème Fine Auto-Hydratante

Créme Fine Auto-Hydratante produktĽahký hydratačný krém

Tento krém dodáva pleti hydratáciu vďaka aktívnym výťažkom z rastlín. Udržiava v pleti vodu, čím ju rozjasňuje a zanecháva zdravý vzhľad.
Použitie: Nanášajte denne ráno a večer na celú tvár, krk a dekolt.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk