YouTube

Mary Cohr

Citlivé zóny - Okolie očí, pery, krk

Double Jenuesse „Contour Yeux“

Energy Gel Douche produktNová mladosť „ Okolie očí“

Krém z vyššej rady, vďaka bohatým zložkám ako sú kyselina hyaluronová a bambucké maslo viditeľné pôsobia na vyzdvihnutie očných kontúr, zjemňuje vejáriky vrások.

Lip Comfort

Energy Gel Douche produktStarostlivosť o pery

Jemná starostlivosť o Vaše pery s výťažkom z manga, bambuckého masla a marhuľových kôstok, ktorá chráni pery pred vonkajšími vplyvmi, zjemňuje a hydratuje ich. Po nanesení dodáva perám „príťažlivý“ vzhľad.
Použitie: Nanášajte niekoľkokrát denne podľa potreby.

Nouvelle Jeunesse "Contour yeux"

Obrázok produktuNová mladosť  "Očné kontúry"

Obsahuje koncentrát bunkového života, ktorý je nevyhnutný pre existenciu buniek (20 esenciálnych aminokyselín, 10 vitamínov, 19 biologicky aktívnych zložiek, 7 minerálnych solí). Taktiež jedinečným spôsobom pôsobí na rast, násobenie  a  životnosť buniek.
Okolie očí a viečok je vláčnejšie, vrásky sú vyhladené a kruhy pod očami postupne miznú. Textúra je veľmi jemná aj pre tú najcitlivejšiu pleť, rýchlo vstrebateľná a zanechá pocit sviežosti vďaka výťažkom z rastlín.
Použitie: Nanášajte jemným vklepaním ráno a večer na dôkladne vyčistené očné okolie .

Nouvelle Jeunesse "Lèvres"

Obrázok produktuNová mladosť  "Starostlivosť o pery"

Koncentrát bunkového života obsahuje látky, ktoré sú nevyhnutné pre existenciu buniek (20 esenciálnych aminokyselín, 10 vitamínov, 19 biologicky aktívnych zložiek, 7 minerálnych solí). Pôsobí na rast, násobenie a  životnosť buniek.
Tento jemný krém regeneruje pery a ich okolie. Obsahuje vitamín E, ktorý je dôležitý v boji proti voľným radikálom a ederline „hormón mladosti“, ktorý stimuluje funkciu kolagénu a elastínu.  Pery sú objemnejšie, hladšie a mladšie aj vďaka výťažkom z agátu. Kontúry pier sú zvýraznené.
Použitie: Nanášajte na pery a kontúry pier samostatne alebo pod rúž. Aplikáciu opakujte tak často ako je nutné.

Nouvelle Jeunesse "Cou et Décolleté"

Obrázok produktuNová mladosť "Starostlivosť o krk a dekolt"

Koncentrát bunkového života obsahuje látky, ktoré sú nevyhnutné pre existenciu buniek (20 esenciálnych aminokyselín, 10 vitamínov, 19 biologicky aktívnych zložiek, 7 minerálnych solí). Okrem toho krém obsahuje aj  Liftoproteiny a Vitamin C, látky, ktoré napomáhajú k vyhladeniu vrások, eliminácii pigmentových škvŕn, spevneniu pleti krku a dekoltu. Zároveň pôsobí na rast, násobenie a  životnosť buniek.
Použitie: Nanášajte ráno a večer na krk a dekolt a jemne vmasírujte do pokožky od dekoltu smerom k brade.

Acti Sérum Vitalité

Acti Sérum Vitalité produktOčné sérum na unavené očí

Obnovuje a regeneruje  jemnú pleť okolia očí. Vďaka rastlinnej DNA a ženšenu dodáva toto sérum okoliu očí mnohé vitamíny nevyhnutné  na hydratáciu a regeneráciu. Vitamín E ochraňuje okolie očí pred voľnými radikálmi.
Ženšen posilňuje a mineralizuje pleť vďaka mnohým vitamínom a stopovým prvkom.
Použitie: Nanášajte ráno a večer po dôkladnom vyčistení pleti. Aplikujte jemnými pohybmi na očné okolie.

Eye Fresh

Očný krémOčný krém

Regeneruje a upokojuje okolie očí. Má protivráskové účinky a dlhodobo hydratuje. Obsahuje komplex Hydrosmóza , aloe vera, dynalift a výťažky z perál.
Použitie: Vďaka novému aplikátoru bude nanášanie ešte jednoduchšie. Nanášajte ľahkými ťahmi na očné viečka a okolie očí.

MASTERS COLORS | FR | EN | ES | RU | DE | CZ

 Copyright © 2010-2012 www.marycohr.sk